Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Modlitwa" na głównym placu

Utworzony przez Nasz, 31 marca 2008 r. o 10:25
Antysemicka hołota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Polska pisze się przez duże P
Klawisz dużego P mam zablokowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zablokuj sobie jeszcze dopływ tlenu do mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xmen napisał:
Antysemicka hołota!
Żydek dorwał sie do komputera!!! Pisz,pisz.Jak najwięcej.Nawet nie wiesz jaką radość nam sprawiasz swoją bezsilnością i frustracją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Żydek dorwał sie do komputera!!! Pisz,pisz.Jak najwięcej.Nawet nie wiesz jaką radość nam sprawiasz swoją bezsilnością i frustracją.
zzzznowu szambo wylało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='12.12.2009, 15:26:23' post='205695'] zzzznowu szambo wylało [/quot To nie szambo,to Ty otworzyłeś usta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='12.12.2009, 16:05:07' zzzznowu szambo wylało [/quote] No i co że wylało ? Ja lubię zapach shamba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Żydek dorwał sie do komputera!!! Pisz,pisz.Jak najwięcej.Nawet nie wiesz jaką radość nam sprawiasz swoją bezsilnością i frustracją.
Radość? Chyba żal i wstyd. Nie rozumiem skąd w ludziach tyle nienawiści i złości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Radość? Chyba żal i wstyd. Nie rozumiem skąd w ludziach tyle nienawiści i złości!
Jan, ty to jednak jesteś chyba poje...ny ! Nie wierzę że jesteś aż tak jesteś stuknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zocha napisał:
Jan, ty to jednak jesteś chyba poje...ny ! Nie wierzę że jesteś aż tak jesteś stuknięty.
No sorry ja też nie wierze, ale jestem, sorry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
No sorry ja też nie wierze, ale jestem, sorry!
Jak sobie z tym radzisz ? Domyślam się że letko nie jest ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zocha napisał:
Jak sobie z tym radzisz ? Domyślam się że letko nie jest ...
Nie jest, oj nie jest! Mam z tym problemy od kiedy chłopcy z BOŻ-u mnie uratowali w 1942. Nie mogę sobie poradzić, może walne sobie w łeb? Co wy na to? Zróbmy głosowanie kto za, kto przeciw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Nie jest, oj nie jest! Mam z tym problemy od kiedy chłopcy z BOŻ-u mnie uratowali w 1942. Nie mogę sobie poradzić, może walne sobie w łeb? Co wy na to? Zróbmy głosowanie kto za, kto przeciw?
Ja tam jestem za tym żebyś sobie jednak walnął ! A co ci szkodzi ? Wal ! Oczywiście mówię o WALNIĘCIU kolejnego, jak sądzą, browara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duża ciota albo knur napisał:
Ja tam jestem za tym żebyś sobie jednak walnął ! A co ci szkodzi ? Wal ! Oczywiście mówię o WALNIĘCIU kolejnego, jak sądzą, browara...
No wale jednego za drugim, ale czekam na opinie innych!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
No wale jednego za drugim, ale czekam na opinie innych!?
Jak znam życie - nie doczekasz się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duża schweine napisał:
Jak znam życie - nie doczekasz się !
Szkoda! Życie! Live!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Janie generalnie zwisa mi to i powiewa,ale ciekawi mnie czym masz zamiar sobie walnąć w szanowną głowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Wiesz Janie generalnie zwisa mi to i powiewa,ale ciekawi mnie czym masz zamiar sobie walnąć w szanowną głowę?
Waham się! Czekam na radę, nie wiem czy jak Hemingway mam odszczepić sobie górną cześć czaszki śrutem, czy może w skroń, albo w jaja! Jajek mi szkoda, palne sobie w łeb to palne, ale jajka mogą się przydać! Jak myślisz efka, mam szanse u Ciebie w zalotach. Mogę wiersz dla Ciebie napisać! Sztukę napisać z rolą główną oczywiście dla Ciebie! Co tylko chcesz, ale napisz czy mam szanse u Ciebie!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak odstrzelisz sobie łeb(nadal zastanawiam się czym to zrobisz) to na co Ci jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktorstwo mnie nie kręci Duży Janie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...